14.07.2024 Pazar ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER SEPETİM LİNKLER İLETİŞİM
ÜRÜNLER
Ürün listemiz güncelleniyor.
VICTRON ENERGY
Solar Şarj Kontrol / Solar Charger Control
İnvertör / Inverter
İnverter-Şarj Cihazı / Inverter- Charger
Aküler / Batteries
Ekranlar ve İzleme Sistemi
DC/DC Konvertörler
Akü Şarj Redresörleri
Akü Koruma
PAYGo - Ödeme Sistemi
Victron Energy için 5 YIL Garanti Import - Export
Yedekleme Ada Sistemleri
Victron Energy Marine
Cep Telefonu Şarj Cihazı Solar Mobile Phone Charger
GÜNEŞ PANELLERI
NORM Güneş Panelleri
AXITEC Güneş Paneli
Waaree Güneş Paneli
EcoDelta Güneş Paneli
SunPower Güneş Paneli
TopraySolar Modules
Sunrise / Solartech modules
Thin Film PV solar module
Victron BlueSolar Panels
SunLink PV Technology
Esnek / Flexible
SOLAR ŞARJ KONTROL
HAVENSİS
Voltronic Solar Şarj Kontrol
EpSolar Charge Controller
Steca marka solar şarj kontrol
Phocos Güneş Şarj Regülatör
Must Marka Solar Şarj Kontrol
Morningstar Solar Şarj Regüle
Phocos CIS Industrial Control
12V-3A Solar Lamp Controller
SCC-Basic 50W/100W
TriStar MPPT 12,24,36,48 Volts
INVERTER - CHARGER
Smart Inverter-Charger
General Electric
Abax Inverter-Charger
Victron Energy BLUE POWER
Studer Inverter - Charger
MultiPower Hibrid / Melez
Back-Up Island Systems
Victron Easy Solar Combines
DC / AC İNVERTÖRLER
Norm marka invertörler
Fronius Solar Electronics
Solon Inverter
Siemens Inverter
Studer marka invertörler
SMA Sunny Island Off-Grid
Phoenix Inverter Compact
BlueSolar Grid Inverter
RÜZGAR TÜRBINLERI
Air Breeze 200 Watt Türbin
Kara Tipi 400 W Land
Deniz Tipi 400 W Marine
VIND 12V-400W / 24V-600W
300 Watt Rüzgar Türbini
Skystream 3.7 Southwest
HAZIR PAKET SİSTEMLER
Solar Enerji Paket Sistemler
Solar LED Aydınlatma Paket Sistemleri
Solar Su Pompa Paket Sistemleri
Solar DC Buzdolabı / İlaç Dolabı
Güneyli-Hitit Tak ve Çalıştır
Güneyli-Hitit Plug and Play
SOLAR KITLER
NORM - SolaLight 3W
NORM - ECOBOXX 160 KIT
Solar Armatür
Solar Generator
SOLAR SU POMPALARI
Grundfos SQFlex Product
Lorentz marka pompalar
DC Pompa/Pump
YARDIMCI AKSESUARLAR
Güneş Paneli Montaj Sehpası
Güneş İzleyici Solar Tracker
12-24VDC Buzdolabı Soğutucu
Solar Kablo / Solar Cable
Sabit panel sehpaları
Solar PV Konnektör Connector
TYCO Electronics SOLARLOK
Solar Tip Sigortalar / Fuse
Battery Monitor Akü İzleme
Battery Protect / Akü Koruyucu
Victron Akü İzolatörleri
Kesintisiz Yedek VE SolarSwitch
Automatic Transfer Switches
Güneş Enerji Sigortaları
Sigorta Yuvaları
Fotovoltaik Parafadurlar
PV-DC ŞALTERLER
Akü Bağlantı Soketleri
Intelligent Dual Power Transfer Controller
Hybrid Controller Of Solar Power And City Power
Solar Refrigerators / Freezers
Multi-Contact MC3 and MC4
GÜNCEL / SEKTÖREL
Güneş Enerjisi / Solar Energy
Güneş Enerjili Sulama / Solar Water Pumping System
Güneş Enerjili Otopark / Solar CarPort
GES Güneş Enerji Santralı / Solar PV Power Plant
Yenilenebilir Enerji / Renewable Energy
Alternatif Enerji / Alternative Energy
Hibrit Enerji / Hybrid Energy
Sürdürülebilir Enerji / Sustainable Energy
Enerji Depolama / Energy Storage
Şebekeden Bağımsız Akülü Çözümler / Off-Grid Solutions
Temiz Tükenmez Enerjiler / Clean Inexhaustible Energies
Güneş Enerjili Ev ve Ofis / Solar Home and Office Solutions
Kendi Elektriğini Kendin Üret / Lisanssız Elektrik Üretimi
Şebeke Bağlantılı Uygulamalar / On-Grid Applications
Yeşil Ürünler / Green Products
Keşif Proje Geliştirme Tasarım
Energiewende / Enerji Dönüşümü
HABERLER
FİYAT LİSTELERİ
VICTRON-Fiyat-Listesi (PDF)
NORM_HAVENSIS-042022_GENEL-FIYAT-LISTESI (PDF)
 
Yasal Uyarı / Feragatname (5390 kez okundu.)
Yasal Uyarı / Feragatname
 

Yasal Uyarı
 

 

YASAL UYARI / FERAGATNAME

Bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığı ile verilen bilgiler, herhangi bir biçimde tavsiye olarak kullanılmamalıdır. Bu bilgilere dayalı kararlar sizin hesabınıza ve riskleri size aittir.

 

Bu web sitesi, www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com tarafından sağlanan online bir bilgilendirme sağlamaktadır. Web sitesinin içeriği Türkiye kanunları ve yönetmeliklerine uygun olarak Norm Enerji Sistemleri Ltd. şirketi tarafından sağlanmaktadır. Türkiye dışında erişilebilir olsa da, site içeriği yalnızca TC vatandaşlarının erişimi ve kullanımı için tasarlanmıştır.

 

Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi doğrudan ve dolaylı olarak bu site üzerinden kullanılan diğer özellikler, linkler, haberler vb. de dahil olmak üzere, web sitesindeki bilgiler ile ilgili olarak hiç bir beyan ve garantide bulunmamaktadır.

 

Bu sitede yer alan, Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, ürünler, resimler, prensip şemalar, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buralardan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Ziyaretçiler, sitede yer alan her türlü bilgi, öngörü ve değerin bağlayıcı bir yönü bulunmadığı peşinen kabul etmiş sayılır. Bu sitede yer alan bilgiler yayımlandığı zaman itibarıyla geçerlidir.

 

Sitenin bazı bölümlerini sadece kullanıcı, ticari olmayan bir manada indirme ve yazdırma hakkına sahiptir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi yada düzeltilmesi ile ilgili olarak; Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konuda tüm haklara peşinen sahiptir.

 

www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com dilediği zaman kullanım sözleşmesini modifiye edebilir ve bu modifikasyonlar sitede yayımlandıktan sonra derhal geçerlilik kazanır. Bu modifikasyonlar ışığında siteyi kullanmaya devam edilmesi halinde, bu modifiye sözleşme peşin olarak kabul edilmiş sayılır.

 

www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com site aracılığı ile gerçekleşebilecek her türlü çerez (cookie) ile yayılabilecek virüs, solucan, truva atı gibi tahrip edici nitelikte unsurların, site aracılığı ile yayılmayacağını garanti edemez.

 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

 

Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

 

Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin web sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, sorumlu tutulamaz.

 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık ve / veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Norm Enerji Sistemleri Ltd. şirketi hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketini hiçbir yükümlülük altına sokmaz.

 

www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Ziyaretçiler sitede anlatılanların uygulanıp uygulanmaması konusunda kararlarını kendi öz iradeleri ile verirler. www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com üzerinden ulaşılacak bağlantılar ile diğer İnternet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamakta, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com web sitesinin ya da siteyi kullanılabilir hale getiren sunucular ile başkaca hizmet verenlerin virüs ya da diğer zarar verici bileşenler içermediğini işbu web sitesi ve Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi garanti edemez.

 

Metinler, fotoğraflar, grafikler, tarifler, tarifeler, fiyatlar ve sayısal veriler de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın, www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com İnternet sitesinde yer alan içerikte, yazım hatalarından ya da başka nedenlerden kaynaklanan hatalar veya yanlışlar bulunabilir. Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi bu tür yanlışlar ya da hatalardan dolayı hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com üçüncü şahıs web siteleri için hipermetin linkleri sağlaması durumunda, bu gibi web sitelerinde ya da bu web siteleri aracılığı ile sağlanan herhangi bir ürün veya hizmet konusunda, Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin bu linkleri onaylaması söz konusu değildir.

 

Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketine e-posta, elektronik posta, e-mail aracılığı ile gönderdiğiniz mesajlar güvenli olmayabilir. Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi herhangi bir gizli bilgiyi anılan şekillerde göndermemenizi tavsiye eder. Şayet,  Norm Enerji Sistemleri Ltd. e-posta yolu ile mesaj göndermeyi tercih ediyorsanız, bu mesajların üçüncü bir kişi tarafından ele geçirilme, kötüye kullanılma ve değiştirilme riskini kabul etmiş olursunuz.

 

Herhangi bir üçüncü şahıs, kurum, kuruluş, satıcı, aracı, taşeron, bayi, uygulamacının www.solar-bazaar.com / www.solar-pazar.com sitesine atıfta bulunması Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketini bağlamaz. İnternet üzerinden edinilen bilgi, mal ve hizmetler konusunda Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketi sorumlu değildir.

 

Site ve internetin kullanımı açısından tüm yasal ve cezai sorumluluk kullanıcıdadır. Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şirketinin burada anılmayan tüm yasal hakları saklıdır.

 

Her ziyaretçi işbu metinde yer alan tüm hususları eksiksiz ve peşinen kabul etmiş sayılır.

 

 

 
 
 
EN ÇOK İNCELENENLER
NORM PoliKristal / PolyCrystalline (931)
NORM MonoKristal / MonoCrystalline (902)
MPPT Solar Şarj Kontroller (728)
MPPT Solar Şarj Kontroller (717)
PWM Solar Şarj Kontroller (705)
PWM Solar Şarj Kontroller (661)
MENÜLER
Transformatör
AKÜMÜLATÖR ÇEŞITLERI
MUTLU marka akü
Full Energy Jel Akü Perpa Satış
VICTRON marka bataryalar
BYD Battery
PYLONTECH Battery
YİĞİT Marka Akü
RITAR Akü - Ritar Battery
TROJAN Battery Company
NORM
SB Battery
B.B. Battery
Ritar Akü Sözlük
Sonnenschein
GOLD Battery
EXIDE marka akü
Energy Storage Solutions
Nickel-Cadmium Batteries
HAZE marka akü
SONNENSCHEIN Dryfit Solar
Aküde Sıkça Sorulan Sorular
NARADA Batteries
YİĞİT GelEnergy Jel Aküleri
HOPPECKE OPZV Solar Power
PowerSafe OPZV Series
B.B. Battery Co., Ltd
FIAMM Motive Power Batteries
VICTRON Peak Power Pack
VICTRON Lithium Ion Battery
Muhtelif Marka Model Tip Akü
AKÜ ŞARJ REDRESÖRÜ
Norm 220 VAC - 1 Faz Girişli
Norm / Akü Kabinli / Redresör
Norm 380 VAC - 3 Faz Girişli
Otomotiv / Starter Charger
Studer Battery Charger
DC Charger / Rectifier
Forklift PzS CER Traction
Switch Mode Sistemler
Blue Power Akü Şarj Cihazları
AYDıNLATMA ARMATÜRÜ
NORM-Lighting
NORM-COMM-Lighting
NORM - Solar LED Armatür
SOLAR POMPA İNVERTÖR
Güneş Enerjili Sulama
TESCOM Solar Pompa Sürücü
ABB Solar Pompa Sürücüleri
SDD Solar Sulama İnvertörü
FRECON Solar Pump Driver
DC / DC KONVERTÖR
Orion DC / DC Konvertör
MDCI and MDC Converters
UPS SISTEMLERI
Hibrit / Hybrid UPS Sistemleri
MICRO-GRID SISTEMLER
Micro-Mini Hydro
JENERATÖR HİBRİT GÜÇ
Victron Energy Products
Victron Çözüm ve Avantajlar
Teksan Jeneratör Hibrit Güç
PAKET SISTEMLER
Conergy konut kitleri
Conergy damla sulama kitleri
Elektronik jeneratör solar box
Victron HybridBox
BATTERY CHARGER
Victron Blue Power IP20, IP65
DOSYA KATALOG BROŞÜR
Norm Energy Systems Ltd.
Center Pivot Sulama Sistemleri
Norm-Tarım-Makineleri
Victron Energy
Victron Energy Blue Power
Steca Solarelektronik Germany
Morningstar Corporation
Lorentz solar pumps tracking
Phocos Off-Grid Power
Mobile Solar Power System
Solar-Log Maximized Sunpower
Solon Corporation
Micro Inverter AEconversion
Symtech Solar
ECO Delta
ReneSola Green Energy Products
SchneiderElectric Solar Power Solutions
Mutlu Stationary Batteries
SOLARWAY Lantern Portable
Güneş Enerjili Aşı İlaç Dolabı ve Takibi
Power Blox PBX200 Multi-Contact Staubli Türkiyede
CW Enerji / TommaTech
PROMOSYON / İNDİRİMLİ
Inverter / Onduleur / Convertisseur
Solar Charge Controller
Solar UPS
Solar Panel / Panneau Solaire
BAŞVURU PROJE TALEP
PROJE FORMU TR-EN-FR
PROJE - SİSTEM - TASARIM
İlk Başvuru Formu Beta Yayını
Sulamada Güneş Solar Pompa
Micro HES Müşteri Talep Formu
BAYİLİKLER HAKKINDA
Bayilik Talep Başvuru Kayıt
YASAL UYARI
Yasal Uyarı / Feragatname
BANKA HESAP - ÖDEME
Banka Hesap, İban No, Havale
Mail Order Kredi Kartı ile
ÜYE OL
Yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için mailliste kayıt olun.
İsim Soyisim:
Email:
VİDEOLAR
Tüm videolar için tıklayınız.
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Sepetim İletişim Site Haritası
Copyright © 2008-2009 Norm Enerji Sistemleri Ltd. Şti.